Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,15030,989,051
2Dictionar de neologisme1,1494,276,876
3Dictionar de omonime7802,854,983
4Dictionar de paronime6742,462,743
5Dictionar religios4011,511,064
6Dictionar de termeni internationali3661,370,464
7Dictionar financiar-bancar2781,048,891
8Dictionar de proverbe170634,725
9Dictionar de omofone114425,567
10Dictionar de omografe111415,211
Catalog >12,19245,989,575

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1haplotipDictionar explicativ roman
2BorsDictionar explicativ roman
3maiDictionar de omonime
4FinalizatDictionar explicativ roman
5FinisatOricare
6ErataOricare
7rostDictionar de omonime
8DumisaleDictionar explicativ roman
9astfelDictionar de omonime
10epsomitDictionar explicativ roman

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro