Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman7,28623,970,840
2Dictionar de neologisme1,0913,504,367
3Dictionar de omonime7622,398,116
4Dictionar de paronime6502,045,313
5Dictionar religios3561,159,740
6Dictionar de termeni internationali3211,037,161
7Dictionar financiar-bancar244796,079
8Dictionar de proverbe161519,506
9Dictionar de omofone108348,119
10Dictionar de omografe107343,631
Catalog >11,08636,122,872

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1moarteDictionar religios
2translataDictionar explicativ roman
3portDictionar explicativ roman
4banatDictionar explicativ roman
5dispretDictionar explicativ roman
6naframaDictionar explicativ roman
7?MIDictionar explicativ roman
8O??T?NDictionar explicativ roman
9OXITONDictionar explicativ roman
10spahiuDictionar explicativ roman

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro