Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman7,54125,742,256
2Dictionar de neologisme1,1053,684,681
3Dictionar de omonime7612,488,182
4Dictionar de paronime6592,154,258
5Dictionar religios3741,264,457
6Dictionar de termeni internationali3361,126,514
7Dictionar financiar-bancar256865,222
8Dictionar de proverbe164550,438
9Dictionar de omofone111369,946
10Dictionar de omografe109362,649
Catalog >11,41438,608,603

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1kaputDictionar explicativ roman
2DEPENDENTADictionar de paronime
3microftalmieDictionar explicativ roman
4necesarDictionar de neologisme
5ablatiuneDictionar de paronime
6UrmaDictionar de omonime
7muchieDictionar explicativ roman
8AfirmatiiDictionar de neologisme
9PersoanaDictionar de neologisme
10EnormDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro