Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,12033,884,634
2Dictionar de neologisme1,1484,699,582
3Dictionar de omonime7883,175,394
4Dictionar de paronime6672,685,663
5Dictionar religios4081,689,883
6Dictionar de termeni internationali3761,547,053
7Dictionar financiar-bancar2851,181,718
8Dictionar de proverbe169693,782
9Dictionar de omofone114468,201
10Dictionar de omografe111453,666
Catalog >12,18550,479,576

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1RévélatorDictionar explicativ roman
2duceDictionar de omonime
3EugenieDictionar explicativ roman
4CotOricare
5usaDictionar de omofone
6TenDictionar explicativ roman
7carismaticDictionar explicativ roman
8atlazOricare
9ArcDictionar de omonime
10francDictionar de omonime

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro