Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman7,67926,657,515
2Dictionar de neologisme1,1093,761,231
3Dictionar de omonime7582,523,927
4Dictionar de paronime6612,197,554
5Dictionar religios3791,303,350
6Dictionar de termeni internationali3391,159,271
7Dictionar financiar-bancar258889,249
8Dictionar de proverbe164560,261
9Dictionar de omofone111378,066
10Dictionar de omografe109369,536
Catalog >11,56839,799,960

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1prozaDictionar explicativ roman
2liricDictionar explicativ roman
3liricaDictionar explicativ roman
4metaliteraturăDictionar explicativ roman
5FRONT OFFICEDictionar de termeni internationali
6 paraDictionar de neologisme
7a aprobaDictionar de neologisme
8CezuraDictionar de paronime
9Cenzură Dictionar de paronime
10AtlazDictionar de paronime

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro