Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,06830,212,004
2Dictionar de neologisme1,1524,222,526
3Dictionar de omonime7842,824,360
4Dictionar de paronime6742,425,432
5Dictionar religios3971,473,656
6Dictionar de termeni internationali3621,335,213
7Dictionar financiar-bancar2751,022,337
8Dictionar de proverbe170625,604
9Dictionar de omofone114417,864
10Dictionar de omografe111408,686
Catalog >12,10744,967,682

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1mamăDictionar explicativ roman
2mamaDictionar explicativ roman
3serusDictionar explicativ roman
4strategieDictionar de termeni internationali
5xenopatieDictionar explicativ roman
6xenopaticDictionar explicativ roman
7ecmnezieDictionar explicativ roman
8FilmDictionar de neologisme
9criptomnezieDictionar explicativ roman
10completDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro