Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,18533,175,882
2Dictionar de neologisme1,1614,612,042
3Dictionar de omonime8003,127,874
4Dictionar de paronime6742,635,331
5Dictionar religios4121,654,893
6Dictionar de termeni internationali3771,508,212
7Dictionar financiar-bancar2861,149,834
8Dictionar de proverbe170679,062
9Dictionar de omofone115457,718
10Dictionar de omografe112445,387
Catalog >12,29249,446,235

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1glumaDictionar de proverbe
2'c?r'Dictionar explicativ roman
3principiuDictionar de neologisme
4epicDictionar explicativ roman
5agitatDictionar de neologisme
6stinsDictionar de omonime
7Tăiat Dictionar de neologisme
8GnomDictionar explicativ roman
9ScrisDictionar de omonime
10ghildaDictionar explicativ roman

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro