Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,15634,526,250
2Dictionar de neologisme1,1474,764,414
3Dictionar de omonime7993,269,667
4Dictionar de paronime6662,721,216
5Dictionar religios4091,716,812
6Dictionar de termeni internationali3781,578,479
7Dictionar financiar-bancar2871,204,749
8Dictionar de proverbe169706,019
9Dictionar de omofone114476,180
10Dictionar de omografe111463,265
Catalog >12,23651,427,051

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1EludaDictionar explicativ roman
2ViDictionar de omonime
3ColaboraDictionar explicativ roman
4 apropiaDictionar explicativ roman
5 A Marca Dictionar de omonime
6Marca Dictionar de omonime
7arDictionar de neologisme
8cronotropDictionar explicativ roman
9seDictionar de neologisme
10abDictionar de neologisme

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro