Cele mai populare dictionare

NNumeAfisari mediiAfisari totale
1Dictionar explicativ roman8,21232,764,263
2Dictionar de neologisme1,1634,550,014
3Dictionar de omonime8033,089,781
4Dictionar de paronime6772,600,522
5Dictionar religios4101,623,976
6Dictionar de termeni internationali3761,477,928
7Dictionar financiar-bancar2851,128,400
8Dictionar de proverbe170668,839
9Dictionar de omofone115450,943
10Dictionar de omografe112439,626
Catalog >12,32448,794,292

Dictionare actualizate recent

NNumeModificat ultima data
1Dictionar de neologisme8 Noiembrie 2009
2Dictionar de paronime23 Septembrie 2008
3Dictionar explicativ roman23 Septembrie 2008
4Dictionar de omonime13 August 2008
5Dictionar de omofone31 Mai 2008
6Dictionar de omografe31 Mai 2008
7Dictionar de medicamente22 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali21 Mai 2008
9Dictionar mitologic19 Mai 2008
10Dictionar religios19 Mai 2008

Ultimele dictionare adaugate

NNumeUltimul adaugat
1Dictionar de paronime13 August 2008
2Dictionar de omonime11 August 2008
3Dictionar de neologisme7 Iunie 2008
4Dictionar de omofone31 Mai 2008
5Dictionar de omografe31 Mai 2008
6Dictionar mitologic19 Mai 2008
7Dictionar de proverbe17 Mai 2008
8Dictionar de termeni internationali16 Mai 2008
9Dictionar de medicamente4 Mai 2008
10Dictionar religios21 Aprilie 2008

Cuvinte cautate recent

NTermen cautatDictionar
1teiDictionar de omonime
2parDictionar de omonime
3Invatatorul Dictionar religios
4capatDictionar de omonime
5Genar Dictionar explicativ roman
6butonierăDictionar explicativ roman
7ArtistDictionar de omonime
8ContraDictionar de omonime
9antihipertensivDictionar explicativ roman
10legatDictionar de omonime

Editori

NNume de contactNumarul de termeni
1Dex X119,298
  DespreTop 10Contactaţi-ne inceputul paginii
© 2008 DexX.ro - Copyright XHTML | CSS Gazduire oferita de Ghesi.ro